Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Что там, за гранью жизни?


Что там, за гранью жизни?

Сообщений 1 страница 30 из 47

1

["...Тебе знакомо это ощущение: ты просыпаешься среди ночи в холодной испарине, сердце бешено колотится, норовя выскочить из тяжело вздымающейся груди; слава Богу, это был сон, только сон! Ночной кошмар... Знакомо? Ну конечно, знакомо. Кошмар постепенно тает, исходя зыбкой дымкой нереальности; запредельный, туманящий сознание ужас отступает, оставляя лишь некое "послечувствие" - неожиданно щемящую грусть непонятной утраты. Да, ты успел проснуться на самом пороге Небытия, успел вырваться из реальности сна в реальность скрипучей кровати и смятых простыней - но все же одним глазом ты заглянул в Бездну! В ту жуткую и завораживающую Бездну, которая теперь так притягивает тебя.
В Бездну, имя которой - Смерть.
Нечто темное, подспудное, что таится в самом дальнем закоулке твоего подсознания, в глубине твоего сердца - некий "черный огонь" внутри тебя будет теперь вечно стремиться к той последней грани, из-за которой нет возврата; и всякий раз ты будешь замирать на самом краю, испытывая гибельный восторг в предчувствии неизбежного.
Но ты не сделаешь этого, последнего шага.
Твое время еще не пришло. Оно придет, рано или поздно, но, право, не стоит его торопить. Жизнь - все-таки чертовски интересная штука, чтобы до срока расставаться с ней.
И все же...
Почему нам так хочется заглянуть туда, за грань?
Узнать, что там, по другую сторону Смерти?.." Г. Л. ОЛДИ "Путь Проклятых". ]

Действительно, что же там за гранью? У каждого свои причины туда заглядывать, каждый ожидает увидеть там то, что хочет и надееться увидить, а может и то чего боиться познать. Но всё, же что там?..

0

2

Вполне возможно что там ничего и нет.Узнать можно только одним способом.Все мы рано или поздно узнаем.А может и не узнаем.:)Может не будет кому узнавать.:)

0

3

Там каждому свое. Не в смысле рай или ад, а всмысле - у каждого свой ад, у каждого свой рай. Лично я буду тихо покоится между поваленных стволов и переплетенных ветвей старых деревьев. Покой - то, к чему стремиться мне не надоедает...
Глухой лес, в котором даже птицы поют приглушенно. Боятся разбудить древнюю силу этих мест. Ей спать еще долго. И мне вместе с ней. До скончания веков...

0

4

Ну чуваки ви собі гонете! Щось постійно про смерть! Я наприклад знаю шо там: велика поляна на ній громадне багаття біля нього купка хлопів з ірокезами і бухло, а по центрі мішок плану в тому мішку я))) гиги ото короче мій рай!)))

0

5

Да,у каждого свой рай.Но,почему так уверены,что попадёте или в рай, или туда где будет спокойно?А вдруг люди не заслуживают на хоть что-то хорошое после смерти?А вдуг мы всё забудем,и оживём в другой реальности?Или родимся заново?

0

6

Alien_ написал(а):

Ого! Ото тебе пре!  ВІДСИП КРАПАЛЬ БО В НАС В ТЕРНОПОЛІ ТАКОЇ НЕМА! А щодо реінкарнації, то я б хотів переродитись десь в Голландії!!))) ГИГИ!!

0

7

Якщо нічого не робити, а тільки думати про іншу реальність, реінкарнацію і життя після смерті, то ні цього життя не проживеш і про інше толком не взнаєш!!!!!! Смерть неможливо обдурити.... Тому краще поки є можливість живи це життя в своє задоволення, а там буде видно!!!!

0

8

Alien_ написал(а):

в принципе, я не знаю, спокойно там будет, или нет. Но очень хочется.

0

9

Не. Не спешу я туда. Нас и здесь неплохо кормят.:)

0

10

Шановні готи! Нікого не хочу образити, але ви на основі свого ідеалістичного ставлення до смерті упускаєте одну думку: уявіть там ніц нема! Ні реінкарнації, ні якогось потойбічного життя! НІЧОГО! Просто так як сон, ти засинаєш і все нічого не відчуваєш! Не думали?? Отожбо й воно, бо вся ваша субкультура на цьому і тримаєть: інший світ, життя після смерті! Думки про то шо там ніц нема розвалять вашу субкультуру, але все-таки подумати про це варто! Можете це рахувати пргаматичною порадою від земних циніків-реалістів! Ага від нас, від панків!!))

0

11

В принципе если-бы там ничего не было то это вообще было-бы хорошо. Но это не так...

0

12

думки про то, шо там нічого нема розвалять субкультуру готів і вони перетворяться в панків))) все повертається на круги своя... хмм, потвора, та ти пророк ;)

0

13

Та так Крихта пророк! А шо нам ше робити!!))) Мерлінус а звідки ти знаєш шо там шось є??Регулярно відвідуєш там гуртки???)))) А ше одне Крихта якби то готи претворилися на панків, то я б з горя до емо б прибився б!!!))ги!!))

0

14

потвора, а чи знаєш ти, що готична течія виникла саме з панк-субкультури? та й емо родом звідти))) вітаю!!!

0

15

Там щось є, бо я вірую. Ніяких доказів мені не треба. І хоч це не доказано науково, мені байдуже.

0

16

Крихта написал(а):

потвора, а чи знаєш ти, що готична течія виникла саме з панк-субкультури? та й емо родом звідти))) вітаю!!!
Подпись автора

Прекрасно знаю! Не роби з того сюрпризу! Ніц не поробиш в сім"ї як кажуть не без урода!!!

0

17

Merlinus написал(а):

Там щось є, бо я вірую. Ніяких доказів мені не треба. І хоч це не доказано науково, мені байдуже.

Вір! Віра(хтось там мені казав) підстава сподіваного та доказ небаченого! Та й взагалі будьте ким хочете вірте у шо хочете тільки гопами не будьте!!))))

0

18

Вот и договорились...

0

19

деякі тут люди мені нагадують персонажів з книги Ірени Роздобудько "Мерці". в психологічному світі, ті які намагаються створити з себе щось велике, розумне, але в них це не виходить, і вони не розуміють цього, і проодовжують це робити. І тому вони мене бісять!!!! Бредова книга, та і люди теж. А вообще не удивляйтесь, во мне посилилось что-то злое, и поетому Я так всех пытаюсь загнать,. А ещё убить, почти в переносном смысле.

Отредактировано Alien_ (2008-03-16 10:48:35)

0

20

А ше тут є люди які не знайшли свого місця у житті і ніяк не можуть стати дорослими, і також пробують робити з себе велике та розумне! То вони нагадують мені книгу А.Козлова " ПОЗЕРИ? Зараза нації чи криза віку"))))

0

21

Здається, ти Потворо тільки що мене(і не тільки мене) оскорбив. Я може і позер. Але  не думаю, що ти мені завадиш заглянути у потойбічча

0

22

Merlinus написал(а):

Здається, ти Потворо тільки що мене(і не тільки мене) оскорбив. Я може і позер. Але  не думаю, що ти мені завадиш заглянути у потойбічча

То Мерлінус далеко не про тебе, далеко.....Якби всі позери були такими як ти , то питання про позерство не виникало би у принципі!!!)))

0

23

СІРА ПОТВОРА

То Мерлінус далеко не про тебе, далеко.....Якби всі позери були такими як ти , то питання про позерство не виникало би у принципі!!!)))

Тогда ты можешь сказать про кого?

0

24

Поживете і побачитие що там є, ібо нефіг спорити і "намагаютися створити з себе щось велике, розумне, але в нас це не виходить, і  не розуміюти цього, і проодовжувати це робити"...

0

25

Чорна Собака ми не строїмо з себе щось велике. Ми насправді великі. Тому що замислюємся. І взагалі, НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ. Хто може читав єгипетську "Книгу мертвих" то там також багато про це. То чому вони, думаючи про потойбічча, не викликають у тебе несприйняття, а наші спроби неподобаються. Можливо ми, в своїх шуканнях знайдем не меньше істини ніж стародавні єгиптяни...

0

26

пан_Satana написал(а):

Тогда ты можешь сказать про кого?

Ото вже нехай тебе не хвилює! Та людина про кого то написано вже мабуть здогадалася шо то про неї! Ти тут нідочого(принаймні поки що підстав обзивати тебе позером у мене немає. ПОКИЩО.)!!!!

0

27

Чорна Собако, най вони шукають!! Як казав один мій однокласник "ДОЩ ПІДЕ ВОНО ПОПУСТИТЬ"!!!)))0 А якщо серйозно, то якщо людей впирає шо там справді,най собі мислять! Забирати в них ту тему чи гнати на них по моєму тупо! Когось впирає смерть кров і теде і тепе, когось угар, тусняк, і просто гульба! Просто в кожного свої таракани в голові то най вони вже будуть такими як є, то все-таки набагато краще, ніж жити злободневним життям примітивного члена суспільства попросту обивателя!!Ого як мене прогнало! Ше певно з мозгів всьо зелене не вийшло!!!))))

0

28

Вот Потвора в суботу того зеленого накурився

0

29

Merlinus написал(а):

Вот Потвора в суботу того зеленого накурився

Я вимагаю спростування!! Я вчуся на 2 курсі юридичного, і ніколи нічого не курив ні зеленого ні червоного!)))) То всьо злосьна фальсифікація!!)))) Мерлінус дограєшся, подам на тебе до суду, за розповсюдження інформації, що компрометує мене, та ображає мою честь та гідність))))!!! На бабло попадеш)))))

0

30

Добра. Потвора в суботу зеленого не курив, а звичайний кальян. Раныше подана інформацыя по-приколу і не викладалась з метою компрометування

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Что там, за гранью жизни?


создать форум