Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Сели бы вы за один стол с пидорасом?


Сели бы вы за один стол с пидорасом?

Сообщений 31 страница 45 из 45

31

Bona_Mors написал(а):

ТА цікаво якось...   Ти і ....

Та не переймайся тим! Певно в тебе ше якісь мінімальні інтереси є! А якщо цю тему докладніше хочеш висвітлити, то давай у Копитах зустрінемся та подискутуємо!! Слабо???

0

32

Мерлінус після того шо було на базарі у понеділок то нам з тобою взагалі не варто більше на цю тему писати!!!))))

0

33

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Та не переймайся тим! Певно в тебе ше якісь мінімальні інтереси є! А якщо цю тему докладніше хочеш висвітлити, то давай у Копитах зустрінемся та подискутуємо!! Слабо???

НЕ слабо. Виклик твій я приймаю. уу.....якось не страшно . Незважачи на ті випадки, коли ти мене яблуком чуть не забив, або не задушив колись - порівняно з цим мені зараз спокійно.  :yep:

0

34

Bona_Mors написал(а):

НЕ слабо. Виклик твій я приймаю. уу.....якось не страшно . Незважачи на ті випадки, коли ти мене яблуком чуть не забив, або не задушив колись - порівняно з цим мені зараз спокійно.  :yep:

Значить мало душив, якщо не страшно!! Я буду у п"ятницю! Приходь! Я думаю ти знаєш де мене знайти!!Безстрашна ти наша!!))

0

35

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Значить мало душив, якщо не страшно!! Я буду у п"ятницю! Приходь! Я думаю ти знаєш де мене знайти!!Безстрашна ти наша!!))

А мене в п"ятницю, на жаль, не буде (багато домашнього в універі задають). Буду в неділю обов"язково. А ти?... :playful:

0

36

Ну да тут сидеть и кричать мол пидары, пидары,на мыло их,каждый может.я конечно их идею не поддерживаю и отношусь к ним параллельно но они тоже люди хоть и ни такие как остальные.но пока я с етим не сталкивался то мне чисто по... конечно если он к тебе пристает и после краткого разьяснения типа пошел на.. ето продолжается то можно и в асфальт вкатать, но если вы их не видите то какая вам разница? вы их обсираете только чтоб утвердить свою ориентацию.Интересно откуда у вас взялся такой нездоровый интерес педикам???

0

37

пан_Satana интерес к ним у нас полне здоровый. Вот живут с нами рядом люди, не такие, как все. Ну и, соответственно, интересно нам, какие они. Кто их не любит, а кто и просто от скуки поддерживает тему. А она, кстати, одна из самых посещаемых. Значит злободневна. А ну как все ими станут. И что тогда. Вымрет человечество. Нехорошо...

0

38

А ну как все ими станут. И что тогда. Вымрет человечество. Нехорошо...

Помоему ты слишком глобализируешь.Геи и как были так и будут.И ты все равно с етим ничего несделаешь.А с человека нельзя сделать пидара если он не хочет.так что если их станет больше то ненамного.ну развечто....   С девушками чтото произойдет....
Короче все зло от баб....)))))))

0

39

пан_Satana написал(а):

Короче все зло от баб....)))))))

Істину глаголиш!!))

0

40

Та хуйня то всьо.Підаром можна бути і не через орієнтацію а і через поступки...

0

41

acid_fall

Та хуйня то всьо.Підаром можна бути і не через орієнтацію а і через поступки...

Интересно ето как через поступки??По понятиям чтоли...(Мол зделал хуево значит пидар??)

0

42

Реально пофігу, підер не підер..... я думаю шо підерами не народжуються а стають.... тому ніхто не зарікайтесь! А на рахунок того, чи сів би з підером за стіл.... Напевно сів, тільки шоб до мене не ліз.....

0

43

пан_Satana написал(а):

Короче все зло от баб....)))))))

Амінь!!! А на рахунок геїв - вони прокляті,самотні і нещасливі люди, яким в дитинстві бракувало або батька або мами...(за З.Фрейдом)

0

44

Nightmare написал(а):

Амінь!!! А на рахунок геїв - вони прокляті,самотні і нещасливі люди, яким в дитинстві бракувало або батька або мами...(за З.Фрейдом)

я б так не сказав!! Кожному своє! Комусь хлопи подобаються, то шо таких людей варто вважати проклятими?І шось мені видається шо і тато та мама в них були як і в нас!!Хоча в принципі їхні прерогативи мене не влаштовують  дівчат люблю....ги))))

0

45

СІРА ПОТВОРА написал(а):

я б так не сказав!! Кожному своє! Комусь хлопи подобаються, то шо таких людей варто вважати проклятими?І шось мені видається шо і тато та мама в них були як і в нас!!Хоча в принципі їхні прерогативи мене не влаштовують  дівчат люблю....ги))))

Почитай З.Фрейда, він якраз таких підарасів вивчав(не подумай сам таким не був). Просто геями переважно стають люди, які в дитинстві не мали батька, а оскільки виховання в них було в основному збоку матері, то і відповідно логіка,поведінка була трохи "жіночою". В кращому випадку вони ставали "маминими синками". Повторюю-це не всіх стосується, особливо тих, в кого не має матері або батька. А на рахунок дівчат, то їх я теж люблю але не люблю закохуватись

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Сели бы вы за один стол с пидорасом?


создать форум