Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Почему мы так тянемся к смерти и крови


Почему мы так тянемся к смерти и крови

Сообщений 31 страница 45 из 45

31

Обсасываем тему дальше:)
Пора писать научный труд "Людская кровь или как развлекается молодожь"

0

32

Потвора, мода тут не причем.  Что делает тебя панком, то не сделает им меня. Тут играют роль наклонности внутренние. Если модно пить кровь - ты этого не сделаешь. Если будет модно ходить обос..ным, Я лучше буду собой. Выражаемся по разному.

0

33

а если узнают то мне кажеться что перестанут пить кровь. То что запрещенно всегда притягивает к себе. А когда это разрешено то оно не имеет никакой загадки, смысла, тайны. Хотя зная наших возможно всё будет наоборот.

0

34

Ну Аліен не скажи! Вон в Голландії шмаль легалізована, і ніц далі притягує!!)))

Отредактировано СІРА ПОТВОРА (2008-03-11 23:04:12)

0

35

Шмаль - порок, внезависимости от того разрешен или нет. А может и нет. Тут недавно за границей по телевизору показывали, как мужик кусок мяса из своей ягодицы съел...

+1

36

Порок, порок! А ше злий ворог, а хто сказав шо ми боїмося ворогів???)))А взагалі то спарава кожного!!

0

37

Кровь это совсем другое. А в принципе это дело личное, точнее двух личное - особы которая пьёт, и особы из которой пьют. Я вот не давно эксперемент провела, пробывала пить чужую кровь, почуствавать что это такое.  но...мне не понравилось. Я не могу такое делать, свою кровь пить могу, в неограниченых количествах, но вот чужая вызывает у меня отвращение. Херовый из меня бы вампир получился:(.

Отредактировано Alien_ (2008-03-16 11:13:17)

0

38

Ну и слава богу. А то еще Ты пристрастилась бы, не знаю куда девались бы мы все

0

39

Тут Потвора мені якось сказав, що коли забрати в готів кров, самогубство, вампірів та містику, то вони вимруть. А панки, каже, не вимруть. Забери у них шмаль і шмур, то будуть вони жить на протесті проти системи. То я й заперечив - панки виродяться у революціонерів. А Потвора сказав, що Ленін був панком.
На той час я не знайшов, чого-б такого йому відповісти. Та згодом, добряче поміркувавши, скажу: Панки таки виродяться. Виродились же революціонери. Кожен революціонер, поваливши систему, починае будувати свою. Жорстокішу і беспринципнішу... І ким він тоді стає?

0

40

Merlinus написал(а):

Панки таки виродяться. Виродились же революціонери. Кожен революціонер, поваливши систему, починае будувати свою. Жорстокішу і беспринципнішу... І ким він тоді стає?

Ми проти системи в принципі!!! А повалити існуючи лад не означає будувати новий!! Тай повалити його, не можливо ми хочемо його просто трохи вдосконалити! Щоб особистість не пригнблювалася системою, люди жили не по дибільних законах які захищають жирні дупи тих хто має владу а по власних
, ухвалених всім суспільством а не 450 дегенератами у піджаках десь далеко у Києві! Утопія це? Найбуде. Проте ніхто ніколи не заборонить нам вірити у то! У кожного є своя мрія, нездійсненна, але ви ж у неї вірете?? ну і ми так само! І здається мені шо так скоро як ти думаєш ми не виродимся, адже поки буде існувати система, будуть існувати ті хто не задоволений нею, а значить і панк буде живий!!!

0

41

Я не сказав, що ви дуже скоро вимрете. Ви вимрете, якщо забрати шмур і т.д. А стосовно вдосконалення законів: Ти ж майбутній юрист - займись цим питанням. А про мрію - то слава Богу, що мрія у нас є.

0

42

Кров-життя!Всі хочуть жити!Тільки емо не п*ють кров і дурні вегетаріанці!!

0

43

Dark God написал(а):

Кров-життя!Всі хочуть жити!Тільки емо не п*ють кров і дурні вегетаріанці!!

Ага....бла,бла, кот ренген...! ти думаєш шо ти п...диш??Як на мене то більшість середньостатистичних(нормальних) людей не п"ють крові!! І знаєш ше одне на думку психіатрів кров п"ють якраз психічно неврівноважені!! Ви там в пеклі задумайтесь над цим ага....!!!

0

44

СІРА ПОТВОРА написал(а):

то більшість середньостатистичних(нормальних) людей не п"ють крові!! І знаєш ше одне на думку психіатрів кров п"ють якраз психічно неврівноважені!!

Лучше расскажи мне что означает  "нормальних середньостатичних", мне казалось что у каждого своё понятие о нормальности. Или ты имеешь в виду обычных людей, типа гопов? Про гопов мы не говорим, мне казалось что это неформальный форум, не правда ли? По-этому будет правильнее считать кровопьющих из неформальной среды обитания.

0

45

Alien_ написал(а):

По-этому будет правильнее считать кровопьющих из неформальной среды обитания.

Нє таких тре" рахувати психічно хворими!! так от...хоча я не спорю всі нєфори чимось психічно хворі....Сурова реальність,бля...

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Почему мы так тянемся к смерти и крови


создать форум