Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Які ваші враження від нового альбому групи АННА "Карматреш"


Які ваші враження від нового альбому групи АННА "Карматреш"

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Недавно відома українська група АННА, після тьох років концертних виступів, випустила у світ свій дебютний альбом під назвою "Карматреш". У альбом увійшли такі відомі нам пісні як "Ангели", "Ніж", "Мовчи","Чортищо" та "Зрада", та сім нових пісень.
Під час прослуховування, перше враження складається, що слухаєш не АННУ, а щось типу Аматорі, чи в цьому роді. Я розчарована, очікувалось чогось важчого і знайомішого. Хоча за дизайн альбому я б дала 11 балів з 12. До звичних нам гітарних залпів добавилась велика кількість електроніки, і всякого гоповського лайна. Порівняно з демо записами - просто ацццтой, тільки якість чуть ліпша - вся різниця. Одне розчарування.

0

2

Параша повна!Якийсь такий деперсняк, короче тупняк повний!))) А якщо чесно то альбом досить потужний! Короче можна (І ТРЕБА) послухати!!)))

0

3

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Параша повна!

СІРА ПОТВОРА написал(а):

альбом досить потужний! Короче можна (І ТРЕБА) послухати!!)))

Хуй поймеш!!! Йопті...

0

4

А ше в мене від нього боліла голова і сушило та тошнило в поїзді з Львова!))))

0

5

Я не особо большой поклонник Анны, демку ихнюю слышал,вроде так ниче,а альбом мне тоже не понравился.Я так мимолетно промотал пару песен,помоему лажа.На мой взгляд музыканты выросли в технике,но зато облажались со всем остальным,натолкали туда всякой лажи которая не нужна.... Кстати дизайн мне тоже не особо понравился,хотя он и походит к музыке. Единственно что радует ето качество издания (полиграфия,буклетик ну и т.д)

0

6

Я тоже АННУ не очень могу слушать. Не давно притащили пару альбомов из них можна слушать только пару песен. Остальное - ДЕРЬМО....

Отредактировано Alien_ (2008-04-13 20:21:58)

0

7

Alien_ написал(а):

Не давно притащили пару альбомов

Что за боред? У Анни ето первый альбом.

0

8

не знаю, не фанатка этой групы. У меня порядком 23 песен Анны. Чё в этом альбоме 23 песни????

0

9

Alien_ написал(а):

Я тоже АННУ не очень могу слушать. Не давно притащили пару альбомов из них можна слушать только пару песен. Остальное - ДЕРЬМО....

НЕ ПОГОДЖУЮСЯ!! Якщо ти її не слухаєш то не означає шо то дерьмо! Крім того на таких гуртах як ТОЛ та АННА і держиться вся альтернативна сцена України, і якраз саме вони нас представляють(і досить непогано причому же) і Європі!Та й технічно грають! Короче хороші дядьки нема про шо говорити! І я б на твому місці не був би таким категоричним та називати їх "дерьмом"!!!

0

10

Ладно-ладно. У каждого свои вкусы и мнения.

0

11

СІРА ПОТВОРА написал(а):

НЕ ПОГОДЖУЮСЯ!! Якщо ти її не слухаєш то не означає шо то дерьмо! Крім того на таких гуртах як ТОЛ та АННА і держиться вся альтернативна сцена України, і якраз саме вони нас представляють(і досить непогано причому же) і Європі!Та й технічно грають! Короче хороші дядьки нема про шо говорити!

Я повністю підтримую Потвору! ТОЛ і  АННА рулять!)

0

12

Чорна Собака, PEACE!!!))))

0

13

на таких гуртах як ТОЛ та АННА і держиться вся альтернативна сцена України

Ну нетолько на них,есть также также такие замечательные групы  как Nokturnal Mortum и Lucifugum... которые сделали свой нехилый в клад в развитие Украинской металлической сцены.не стоит читать что на толе и анне держится вся металлическая сцена в украине...

0

14

пан_Satana написал(а):

Ну нетолько на них,есть также также такие замечательные групы  как Nokturnal Mortum и Lucifugum... которые сделали свой нехилый в клад в развитие Украинской металлической сцены.не стоит читать что на толе и анне держится вся металлическая сцена в украине...

Чуваче, перед тим як шось писати взнай деякі елементарні відомості про об"єкт обговорення!!!Як на мене ТОЛ та АННА далеко не "метталіческіє" гурти!!!Я говорив про альт сцену якого х...я ти тут про металл рулиш???

0

15

Я Анну, так як і Тол, не слухаю. Не подобається вона мені. Але якщо вони грають, значить комусь це необхідно. Тож нехай грають...

0

16

Ви короче покемони, нічого не рулите в музиці, Поплавський рулить :cool: !!
ггг  :D

0

17

На рахунок "Карматрешу", то в ньому я бачу один мінус: треки "НІЖ" та "АНГЕЛИ" звучать ху...во, на демо альбомі краще то всьо!!!!

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Які ваші враження від нового альбому групи АННА "Карматреш"


создать форум