Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Фести, концерти і всьо такоє прочеє!!


Фести, концерти і всьо такоє прочеє!!

Сообщений 1 страница 30 из 32

1

Бардзо прошу скидати сюди будь-яку інфу про сейшени фести концерти на які варто та можливо поїхати чи на які їдете ви!!Дзенькую за увагу!!!

0

2

Рок-фестиваль "ЧАЙКА Open Air - 10"
7 и 8 июня

Свое участие уже подтвердили:

SEPULTURA

THE 69 EYES

СПЛИН

КОРОЛЬ И ШУТ

БУМБОКС

ESTHETIC EDUCATION

ТОЛ

КРИХІТКА ЦАХЕС

Молодые группы на фестивале:

MUSHMELLOW (Запорожье)

Пятый угол (Тирасполь, Молдова)

Monorock Machines (Киев)

NoraLasso (Киев)

Second Blade of Shinobi (Кременчуг)

Жорик Делиев и группа Мастеркласс (Одесса)

GO baga band (Одесса)

Traffic (Харьков)

Оркестр Янки Козир (Киев)

Vanilin (Киев)

http://www.chaykafest.com

0

3

Дякую за інфу! На цьому концерті я полюбому буду! Вже маю напарника так шо Чайка 10 цього року для мене рулить! Хто хоче приєднуйтесь!!!

0

4

http://www.sn.cv.ua/afishi/punk_zjizd_small.jpg
То тоже тобі чоловічку!!! Їдем ненавидіти Тараканів. А?
«1-ИЙ ПАНК З’ЇЗД». Таку назву організатори дали панк фестивалю що пройде у квітні 2008 року, в Києві. Саме у форматі «з’їзду» пройде цей фестиваль. Адже за задумом оргкомітету на концерт мають «з’їзджатись» панк гурти не тільки з усіх країв нашої батьківщини, але й зарубіжжя. Для першого разу організатори запросили українських та російських виконавців. Участь в концерті прийматимуть «Брем Стокер» (Рівне), «Пиип на Лиип» (Сімферополь), «Серцевий напад» (Чернівці), всім добре відомі івано-франківці «Фліт», а в якості хедлайнера організатори запросили групу «Тараканы» (Москва). Це перший панк фестиваль такого формату, але засновники впевнені, що він стане традиційним та щорічним. Також в планах провести наступний «з’їзд» вже не в столиці, а в іншому місті нашої країни.

Отже чекаємо Вас 6 квітня 2008 року о 18:00 в клубі «Бінго», м. Київ,
пр. Перемоги 112, ст.м. «Святошин».

Організатор:

Прохор Коновальчук
+38 063 374 38 11
e-mail: firstpunk@mail.ru
ICQ 235557939

Отредактировано beryllium (2008-03-21 11:48:26)

0

5

Чувачок спасибі! Так порадував мене!! Певні ми з Колізіумом туди зарвемся!! Приєднуйся!!!

0

6

СІРА ПОТВОРА напиши отчет про відвідини Чернівців.
А ще Висадка в суботу 29 березня. Я хотів би поїхати. Чисто так - повтикати. Але не вийде, нажаль.

0

7

Чуваче, давай я напишу тобі "отчьот" вже з Києва, з панк паті на слідуючу неділю окі??? Бо якшо чесно, то я з Чернівець мало шо яскравого можу пригадати! Х....я повна дарма тіко гроші викинув!!!(((

0

8

В Чернівці повинна приїхати Ария і КиШ..... Хто шось знає про це напишіть адрес інфи!!! Наперед дякую

0

9

Тернопіль 11 травня ДДТ Співоче Поле!! Народ рулим!!Заклинаю!!!)))))

0

10

Крішна Харі! Тернопіль, після ДДТ!!Бодун жестокий!!Сидимо в дрібних на хаті!!Шевчук мощний дядько, хлопу 50, а витворяв таке шо просто песня!!!)))Драйву багато та багато хороших вражень!!!)))Хто не поїхав той втратив багато, якщо не половину життя!!!))))

0

11

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Сидимо в дрібних на хаті!!

Сам ти дрібний, раптом два роки різниці, а так вийобуєшся... дурна панкота

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Шевчук мощний дядько, хлопу 50, а витворяв таке шо просто песня!!!)))Драйву багато та багато хороших вражень!!!)))Хто не поїхав той втратив багато, якщо не половину життя!!!))))

да, справді, дядько моцний=) концерт просто супер!!! Люди, ви багато втратили!!! Такаго точно більше не буде!!!

0

12

18/05/08 в киеве будет Satyricon, цена билетов от 100 до 200гр.инфа на сайте http://rus.gpromotion.info/
Может кто хочет поехать,ато самому впадлу....

0

13

Чорна Собака написал(а):

Сам ти дрібний, раптом два роки різниці, а так вийобуєшся... дурна панкота

Та не ображайтеся!!!Я ж любя!!!гиги)))))

0

14

Да ужё Концерт був особливийё Ну і після концерту було струйово. Потвора, чому коли ви з Монахом вино пили вночі, мене не розбудили?

0

15

Merlinus написал(а):

Да ужё Концерт був особливийё Ну і після концерту було струйово. Потвора, чому коли ви з Монахом вино пили вночі, мене не розбудили?

Та взагалі то тільки на другий день взнав шо я з Монахом вино пив!!!Ги!!))))В суботу гуляєм я знову прикочу!!!!)))))

0

16

СІРА ПОТВОРА написал(а):

В суботу гуляєм я знову прикочу!!!!)))))

Огого! Мутим шашлик?

0

17

СІРА ПОТВОРА написал(а):

В суботу гуляєм я знову прикочу!!!!)))))

Merlinus написал(а):

Мутим шашлик?

Народ бухаэм по повній, тіко шашлик буде з Потворкіна) гат ноу мані)

0

18

Чорна Собака написал(а):

іко шашлик буде з Потворкіна

я тобі помучу!!!Якщо і буде шашлик то тільки з покемончиків! Я хев бік ножик!!!Пунк нот деад!!!)))))

0

19

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Я хев бік ножик!!!

я тоже хев біг даггер...

0

20

А я буду на "ЧАЙЦІ" гиги))))

0

21

Потвора злякався ножика. А шкода. Знову була бійка між своїми. Подивився би здалеку

0

22

Merlinus написал(а):

Потвора злякався ножика. А шкода. Знову була бійка між своїми. Подивився би здалеку

Ага здалеку!!!Ще б до холєри знову би мене до лісу б вивів!!!)))))

0

23

Копичинці, 29 червня, День молоді. ///Калі-Юга, Роздоріжжя, Медовий полин та інші. /

0

24

Як там люди??відійшли від Копичинець??))))Бо я шось дуже трудно.....)))

0

25

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Як там люди??відійшли від Копичинець??))))Бо я шось дуже трудно.....)))

Та троха відійшли...я в Чортків ледво попав...але було непогано!!! :cool:

0

26

Мені дуже навіть сподобалось, не зважаючи н7а всякі інші фігні. ОСОБЛИВО кАЛІ-юГА. я ПЕВНО СТАЮ ПО ТИХЕНЬКУ ЇХ ФАНОМ

0

27

Щойно з Шипоту!!ААААА!!! Всьо класно!!!Всім вам не повезло хто туди не попав!!!!))))гиги))))

0

28

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Щойно з Шипоту!!ААААА!!! Всьо класно!!!Всім вам не повезло хто туди не попав!!!!))))гиги))))

Пили певно й ісполняли. Порозказували мені як ти Потворо від франківських ховався...

0

29

завтра Дубно!!Хохо!! Держіться обивателі Рівненської області панкота їде!!!)))))

0

30

Gorgoroth - 4-6 августа в Крыму на НМН.
20 июля - Железный Шторм (в Харькове).(35 грн.)(павер,хеви)
27 июля - Металичесний злодей (в Харькове). (хеви, блэк)
Эсли это кому-нибудь интересно;)приежайте в гости)))

З.Ы. А, ну и ещё панк концерт "Хламида" где-то там в августе должен быть.

Отредактировано Alien_ (2008-07-17 20:43:07)

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Фести, концерти і всьо такоє прочеє!!


создать форум