Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » ЭМО!


ЭМО!

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

Кто они. И вообще - стоит ли их не любить

0

2

Никаких комментариев:)

0

3

йоооой, а то шо за холєра - на всіх форумах емів обговорюють  zzzzzzzzzzz вірусссссссссс

Отредактировано Крихта (2008-03-04 23:43:39)

0

4

Ніц не скажу! То вже та як параноя! Моє ставлення до емо всі знають!)))ЕМО САКС!!)))

0

5

Емо сакс, а гоміки рулять. Завтра зашлю Натку взнати адреси гей-барів Тернополя. Підемо з тобою розважимось, посидимо з ними за одним столом...

0

6

Merlinus написал(а):

Кто они. И вообще - стоит ли их не любить

Всі емо підери їх треба рубати великою дворучною сокирою

0

7

Merlinus написал(а):

Емо сакс, а гоміки рулять. Завтра зашлю Натку взнати адреси гей-барів Тернополя. Підемо з тобою розважимось, посидимо з ними за одним столом...

Не буть обивателем! Воно тобі не йде! Педики так само як і емо не рулять! Не сприймаю їхніх переконань! Але тільки переконань! Бо то також люди! А як хочеш гострих відчутів по гей барах то шукай сам я краще на Сотні шмуру бахну!!)))

0

8

Ну Потвора, не відмовляйся. А може буде прикольно!

0

9

Мерлінус не спокушай!! Я храню вірність Колізею так шо ніц в тебе не вийде!!)))) С тобою тільки можу на рок концерт і на шмур решта нє!!!))))

0

10

эмо не только ноют и плачут. У меня была одна знакомая, она была эмо. Но она никогда не ныла или плакала, Она всегда была весёлой и жизнерадосной. Ведь эмо не означает плач, это означает эмоции. Эмо это просто эмоциональные люди.
Я к ним с абсолютным пофигизмом отношусь. Я только очень розовый и голубой цвет не люблю.

0

11

ЭМО рулять

0

12

beryllium написал(а):

ЭМО рулять

Ага, тоді я королева Вікторія!!!

0

13

А при чому там королева Вікторія?  :| Дуже цікаво було б поспілкуватися, познайомитися з емо. ...з тру емо.  :blush:

0

14

Крихта написал(а):

йоооой, а то шо за холєра - на всіх форумах емів обговорюють  zzzzzzzzzzz вірусссссссссс

Просто слово "ЄМО" стало попсою і через це так і всі  їх обговорують.

0

15

Знаєте йшов сьогодні до центру, тай мене дивна мисля приперла!!Емо вони ж у деякій мірі як панки:я маю на увазі шо їх також всі попускають, б"ють ну прямо як нас!!!)))Нє странно про таке думати панкоті!!!)))))

0

16

дааа.... народ ви поїхали кришою...
емо треба рубати не сокирою, а великим двуручним Dragon Slayer, і дєстром в придачу шоб ніхуя не лишилося)

0

17

Чорна Собака написал(а):

дааа.... народ ви поїхали кришою...
емо треба рубати не сокирою, а великим двуручним Dragon Slayer, і дєстром в придачу шоб ніхуя не лишилося)

Покемонів-позерів теж здалося б троха налякати!!!))))гиги!!

0

18

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Покемонів-позерів теж здалося б троха налякати!!!))))гиги!!

ой ще один обізвався гавно панк ггг

0

19

сапфира написал(а):

ой ще один обізвався гавно панк ггг

Думай шо пездиш!!Якщо я гавнопанк, то емо правлять світом!!!!І взагалі перед тим як шось сказати про людину перше взнай її, догнала чи тобі то не дано???А, ше одне ти теж представник нитиків недоносків чи так просто панкоти не любиш???А впринципі різниці нема ти вже стала моїм "другом"!!!!!!

0

20

Емо - просто кінетисти(із психології),тобто ті люди,які сприймають весь навколишній світ за допомогою емоцій. Насправді я співчуваю цим людям, вони слабкі характером,такі довго не живуть... %-)

0

21

Потвора, Сапфира давно твій друг. Ти просто не знаеш

0

22

Merlinus написал(а):

Потвора, Сапфира давно твій друг. Ти просто не знаеш

Мало віриться!!!Що давні друзі мене б емо називали!!Ну хіба то хто то з дрібних! Якщо так то забираю свої слова назад, а якщо нє то начувайтеся!!!!))))

0

23

Встретил сегодня эмочгу. Надо же быть таким странным существом. Руку ее сфотографировал...

0

24

Это долбо*ебизм с примесью нездорового фанатизма! Додуматься ж до такого!

0

25

Емо???Ха!!!Коли людина велика,тоді вона не помічає дрібноту під ногами!
Плачуть?Ріжуть?Деградують?Всі повстануть перед судом!

0

26

Dark God написал(а):

Всі повстануть перед судом!

Яким судом?? Шо ти мелеш?? добре то таке кожна криша їде по свому, мене цікавить інше: Шо ти куриш і де то дістаєш???

0

27

підтримую СІРУ ПОТОРУ

0

28

Захотів!!!То шо я курю,тобі не покишені!!!
Але якщо перестанеш молоти дурниці і пообіцяєш мир(не у всьому світі,в світі мені не треба),то
обіцяю вислати бандеролькою)
Може тоді ти мене зрозумієш...після неї)))

0

29

Dark God написал(а):

Захотів!!!То шо я курю,тобі не покишені!!!

Дуже сумніваюся, що то шо ти куриш мені не по кишені!!)))Радше навпаки))), але то вже таке....Добре мир я тебе ти мене не чіпаєш!!! А на рахунок бандерольки, то ловлю на слові!! P.S. А ле мир це не означає шо ми вільно не висловлюємо власні думки. Говорим те що думаєм, навіть якшо в нас не сходиться!!)))ги))

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » ЭМО!


создать форум