Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » К вопросу о литературе.


К вопросу о литературе.

Сообщений 1 страница 30 из 76

1

Давайте сюда складывать:) авторов и названия книг,которые стоит почитать.Читать ужо нечего.Недавно прочел Вадима Панова "Тайный город".Интересная вещь.13 частей.Всем любителям фентези и киберпанка читать обязательно.

0

2

Да,еще есть "Лабиринт отражений" Сергея Лукьяненко.Чистой воды киберпанк.Но тоже хорошая книжка.

0

3

"Лабиринт" я очень вообще люблю. Почти настольная книга. Но я сейчас больше на классику подсел. Кто читал Эриха Марию Ремарка, тот подтвердит:"Очень класно писал мужик!" Предлагаю прочесть "Жизнь взаймы" про прфессионального автогонщика и его любовь к неизлечимо больной девушке. Кто захочет скину на мыло.

0

4

читать не перечитать.
Лукьяненко - все. Ну разве что Чистовик разочаровал маленько.
Я вот взахлеб читала Роббин Хобб "Сага о Видящих", "Сага о  Шуте и Убийце","Сага о Живых кораблях".
Янковский Дмитрий неплохо пишет...Кому охота несерьезного - Ольга Громыка позабавит, Белянин в этом плане тоже неплох.
мммм...вспомню - допишу.

0

5

Олег Дивов не плохо пишет,смесь вампиризма и романтики,ну и не много жестокого юмора.Ещё советую Путь проклятых,Г.Л.Олди.САМАЯ МРАЧНАЯ и интересная книженция!Моя любимая:-).Ведьмак Анжея Сапковского,только все части.

Отредактировано Alien_ (2008-02-15 21:25:19)

0

6

Ведьмака сам недавно прочитал всего. Хороша книга, но как говорил один умній чел: Чем больше продолжений, тем более сюжет становится вісосанім из пальца. Ведьмака єто касается в меньшей мере, но все-же есть чуток...

0

7

По идее да , шесть частей ведьмака перебор . Первых четырёх вполне бы хватило . Но , всё-равно написана книга красиво .
Я вот сейчас вообще читаю Справочник по высшей математике.УЖАС!

0

8

Чужой,ха. Во. Сразу видно шо человек стремится к науке.:) Саня,скинь мне на мыло ведьмака. Плиз

0

9

Ага , стремится . Человек просто желание проиграл . Теперь сидит и читает эту умную хрень . Ничего зато в жизни пригодиться . Надеюсь что пригодиться:) .

+1

10

Гена, я мыла твоего не знаю... Извини...

0

11

Пауло Коельо "Вероника Решает Умереть". Моя улюблена книжка разів сто її перечитував.
Хто ше не читав, будь-ласка http://www.lib.ru/KOELXO/veronika.txt

0

12

Фігня то всьо! Прочитайте Д.Спирина "Тупой панк рок для интелектуалов", а то фенетзі, фентезі!!)))

0

13

где-то полгода назад,не много увлеклась творчеством Коельо,не плохой писатель,если учитывать,что он сидел в психушке.Мне например понравились его 'Дьявол и сеньйорита Прим' и 'Алхимик'.Алхимик больше понравился:)

0

14

А мне из Коельо "Книга воина света" нравится

0

15

Коельо?? Депресивна графоманія?Нє ви мені вибачте! Він бачить один негатив та реально ігнорує існуюче, навіть, бо воно йде на переріз його ідеології(поглядам на світ) фанатик маргінал та крім того мрійник фантазер відірваний від юб"єктивної реальності! На поч. 2000-х років то було модно,але не зараз!

0

16

потвора, досить критики. бути в опозиції до всього - найпростіше

мені також "книга воїна світла" подобається. багато чого знаходиш в реальному житті

0

17

И не просто много, а очень много. Может это прозвучит пафосно, но если-бы не было библии, "Книга воина света" была бы моей библией

0

18

Нє,ну хіба "те шо я не розумію-гівно" це правильне твердження? На мою думку всі ті Коельо з Кастанедами і остальними-брєд сивої кобили.Але в їх книгах є купа розумних думок.Я вловити їх не в стані.

0

19

Крихта, ну чого зразу опозиція?? То моя суб"єктивна думка(крім того в опозиції бути доволі непросто), підтримую acid fallа чому я має сприймати то шо мені не сприймається?? бо багато чоого з неї знаходиш у реальному житті?А якщо не знаходжу, то шо вдавати шо знаходжу, бо то дуже гарні автори???

0

20

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Коельо?? Депресивна графоманія?Нє ви мені вибачте! Він бачить один негатив та реально ігнорує існуюче, навіть, бо воно йде на переріз його ідеології(поглядам на світ) фанатик маргінал та крім того мрійник фантазер відірваний від юб"єктивної реальності! На поч. 2000-х років то було модно,але не зараз!

Коельо графоман і фанатик?! Модно, не модно!!! Блядь!!!!!! Моднік єбаний!
Скажи скільки романів коельо ти прочитав шоб його критикувати???
І ше скажи шо зараз модно? Бути пунком? Нє чувак то 80-ті!!

Отредактировано mr. paradox (2008-03-05 23:01:34)

0

21

Взагалі Коельо, на мою думку, навпаки дуже позитивний. Де там негатив Потвора знайшов. Взяти хоча-б того самого "Алхіміка". Весь твір пронизаний відчуттям того, що все буде добре. Звісно, якщо не звертати з вибраного шляху. І в кінці  все таки добре. А стосовно моди, то слово це в нас набрало якогось негативного значення. Може варто передивитись наше ставлення до модного. Модно, наприклад, бути розумним. То ми тепер всі маємо показувати свою дурість лиш тому, що мода то "гріх", для правовірних неформалів?

0

22

бачу, потвора скоро стане таким собі гуччі-рабанном-вєрсачє-законодавцем моди в неформальній субкультурі.
думаю, обговорювати питання смаків у літературі - то безкінечна суперечка. але говорити про моду в літературі - тут вже звиняйте. ну подобаються мені "немодні" (на жаль) "Тіні забутих предків", чи зачитаний до дір "Нотр-дам де парі" і т.д. і т.п. в кожного своє поняття "моди" і актуальності, і підхід до вибору літ. творів - також індивідуальна справа кожного, де критика не завжди потрібна

0

23

Alien_ У тебя есть ета книга "Путь проклятых"

0

24

"Путь проклятых" есть, могу дать почитать. Вообще у Олди много интересных книг. Вот правда книгу "Живущий в последний раз" я не много не поняла. Не много бредятина.
Каждой субкультуре нравиться своя ,специфическая, литература, потому ,я думаю, не стоит об етом спорить.

0

25

mr. paradox написал(а):

І ше скажи шо зараз модно? Бути пунком? Нє чувак то 80-ті!!

Панком ніколи не було модно бути! Ні в 70 ні 80! А ось щодо сьогодення то зараз модно бути емо! Попробуй може вийде та ше й запре!!!

0

26

Крихта написал(а):

бачу, потвора скоро стане таким собі гуччі-рабанном-вєрсачє-законодавцем моди в неформальній субкультурі.

Крихто я вже такий! Ось зараз якраз шукаю косуху від Дольче і габана, берци від Версачі та антігопи від Сваровски!!)))

0

27

Читаю Ніцше! Х...рово йде! Може від того шо я ше після Львова поломаний, а може через то шо вже вдув!???Ну нічого будем прориватися! Читаєм далі....

0

28

Потвора, а що саме читаешь?
И ще! Хто дасть Шпенглера "Закат Европи" в паперовому носію, той мене просто розчулить...

0

29

Зараз почав Майн Кампф(сам прозрівший я ж антіфа!!!) і паралельно Лаввея Антона! Знає там половина тез мені підходить по суті, а по іншій половині я живу!!Страшно!! Може я сатаніст???

0

30

ти казав що вже читав Мейн камф... Так ти його читав, чи тікльки зараз почав читати? то як? А сатанист з тебе не вийде, аж ніяк.

Отредактировано Alien_ (2008-03-16 12:17:27)

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » К вопросу о литературе.


создать форум