Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » К вопросу о литературе.


К вопросу о литературе.

Сообщений 31 страница 60 из 76

31

Ну подобається мені Любко Дереш ну і ніц тут не зробиш.
О. і ше один твір  - Виктор Дакруа "Осколки"

0

32

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Зараз почав Майн Кампф(сам прозрівший я ж антіфа!!!) і паралельно Лаввея Антона! Знає там половина тез мені підходить по суті, а по іншій половині я живу!!Страшно!! Може я сатаніст???

Може, хто зна

0

33

Bona_Mors написал(а):

Ну подобається мені Любко Дереш ну і ніц тут не зробиш.
О. і ше один твір  - Виктор Дакруа "Осколки"

Люби. Головне, щоб щосьлюбити. Бо як любиш дамскі романи - то все!

0

34

Merlinus написал(а):

Бо як любиш дамскі романи - то все!

А як дамскі романи, то і мильні опери.  :disappointed:  ОДне без другого ну ніяк не можу бути.

0

35

а я детективи люблю :glasses:

0

36

Читав,але тільки до 373 сторінки, атепер всьо решта!!

0

37

Зараз почав Майн Кампф(сам прозрівший я ж антіфа!!!) і паралельно Лаввея Антона! Знає там половина тез мені підходить по суті, а по іншій половині я живу!!Страшно!! Може я сатаніст???

ну и как тебе Майн Кампф?
А насчет Ла Вея что именно читаешь Записную книжку дьявола или Сатанинскую библию?
Вообще ЛаВей умный штемп,основал свою церковь,пытался продвинуть сатанизм в массы,достойно уважения.
А насчет

ам половина тез мені підходить по суті, а по іншій половині я живу

то могу токо сказать что оно практически всем людям подходи,ибо религия сама по себе построена неправиль,в частности христианство.но если тебе все что он пишет подходит ето еще незначит что ты сатанист,чтобы стать сатанистом недостаточно одного ЛаВея и прочих умных книжек,темболее если ты панк.А сатаниская библия мне очень понравилась, прочитал раз 7,первый раз лет в 12, очень круто открывает глаза в етом возрасте, довольно подробно разграничивается разница между настоящим сатанистом и дьяволопоклонником. В общем книга супер,пытался добыть оригинал,но увы....
Советую всем читать кому хать как то небезразлична религия,непожалеете

0

38

Я Лавея боюсь читать. Оно может и хорошо, знать все, но переклинить может. Когда-то взял Мильтона "Потерянный рай". Там, если помните, тема такая. Во время конфликта между Богом и дьяволом часть ангелов решила соблюдать нейтралитет. И их теперь ни рай ни ад не принимает. Но не в этом дело. Там Сатана описан настолько крутым чуваком, что, поневоле, начинаешь испытывать к нему уважение. А это совсем не хорошо. Нет, в вере я крепок, но все равно не хочу себя испытывать...

0

39

Крихта а які детективи? Мені з усього того лиш містер Шерлок Холмс імпонує.

0

40

бориса акуніна не читав? "азазель", "любовница смерти",  "пиковый валет". супер

0

41

пан_Satana написал(а):

ну и как тебе Майн Кампф?
А насчет Ла Вея что именно читаешь Записную книжку дьявола или Сатанинскую библию?

Сатанинську библию! А Майн Кампф такево такево, ідеї по принципу нормальні:дядько любив свою расу! Але от відношення до інших рас і викривають у ньому психопата! Я вважаю що всі люди рівні! Але так для загального розвитку почитати можна, аби не дозволити такому повторитися у майбутньому!!!

Отредактировано СІРА ПОТВОРА (2008-03-24 20:13:57)

0

42

sectorock написал(а):

Потвора ти не правий!!! Якшо хотів читати Кастанеду як дешевий детектив, то зрозуміло шо до тебе нічого не доходило..... Візьми почитай "Дар Орла", "Отдельная реальность", "Разговоры с доном Хуаном" і "Сказка о силе"..... Там походу книжки автор постійно ставить запитання, якшо б задумався то думку поміняв би зразу!!!!!! Хто хоче ці книжки в електронному варіанті пишіть (скину на мило)....

А ніхто не каже шо я правий! Я висловив лишень свою суб"єктивну думку! Можливо у книжках Кастанеди і є якийсь смисл та він настільки для мене прихований що через власну побутову тупість я не годен його сприйняти!!!

0

43

Прочитал разрекламированную Шимой "Путь проклятых". Книга действительно хорошая и интересная. Но для любителей фантастики. Готической литературой, как она представлена в анотации, тавм и не пахнет. Бодрій боевичек про вампиров, которій если читать под музыку, то под Wiskey in the jar а не под Unforgiven.

0

44

Merlinus написал(а):

Прочитал разрекламированную Шимой "Путь проклятых".

Читав-читав, але дуже давно ше коли...а неважно! Так от да бойовик сухий екшн бойовик, але шось глибшого там ноль на роздуми не наводить!!Не те що ВЕДЬМАК Сапковського, а це так посередня книга, не параша, но і не шедевр!!!!

0

45

А мене пруть класичні твори, типу "Портрет Доріана Грея " О.Уальда, "Фауст" Гете, "Майстер  і Маргарита " Булгакова...а ше "Алхімік" П.Коельо   P.S. "Сатанинська біблія" Ла Вея - це спроба звільнитись від тої ідеології , яку трактувала церква від 5 ст. н.е. до 16 ст.Як і люба організація чи колектив , який існує на землі, церква також має свої глюки... І тому ,якщо хтось каже що церква - це фігня!!!-просто примітивно мислить! Ми всі грішні.Це факт.За нами лише вибір.І нам лише платити за нього...АМІНЬ  :tomato:

0

46

Nightmare написал(а):

P.S. "Сатанинська біблія" Ла Вея

Читав, дещо справді подобається та звільняє від пут моралі та стреотипів навішаних церквою!! Ну але дещо насторожує!!А взагалі то раджу почитати для загального розвитку!!!!

0

47

Не раджу читати Лавея. Читайте краще Гарі Потера

0

48

Я б ще радила всім почитати Ш. Бодлер "Квіти зла", самому тре погчитати, а то руки ніяк не доходять...

0

49

До речі Гарі Потер вважається окультною літературою(принаймні так вважає католицька церква). Трохи бредово але все таки факт!!! І ще - окультистами не цікавлюся!!! :no:

Merlinus написал(а):

Читайте краще Гарі Потера

0

50

Нє, Гарі Потер, то якось не то...ну школярам 12-14 та людям з 0,4 ай к"ю теж почитати раджу))))ги!!!

0

51

Nightmare написал(а):

Гарі Потер вважається окультною літературою(принаймні так вважає католицька церква)

А ще церква вважає що значок Анархії використовується в сатанізмі та оккультизмі. І взагалі дуже багато нового та дуже смішного взнала поспілкувавшись 35 хв з монашкою.

0

52

Autor Mein Kampf einlernte mich deutscher...und wo er in authentischen moment???
Hinweglies "Leben"!!!

0

53

Dark God написал(а):

Autor Mein Kampf einlernte mich deutscher...und wo er in authentischen moment???
Hinweglies "Leben"!!!

Ахтунг швайне!! цванціг мінутен унд вор! Я розумію шо ти в нас поліглот не в"їбенний, але пиши по вкраїнськи(ну накрайняк знаками) !!ага...

0

54

Was?)))
Чого мечишся?Заспокійся!
Я краще буду москалем ніж засиратиму рідну мову матюками як ти!!!
ВсЁ,я з тобою більше не говорю!!!))

0

55

Dark God написал(а):

Чого мечишся?Заспокійся!
Я краще буду москалем ніж засиратиму рідну мову матюками як ти!!!
ВсЁ,я з тобою більше не говорю!!!))
0+-

Перед тим як шось спездіти, роздуплись, москалі, то українці,які служили в царській армії 25 років(ну там знаєш в Шевченка "оддали в москалі"), ага, і матюк, то просто засіб підсилення речення, вдуплив, МАТЬ ЙОГО В ЙОБ???

0

56

Alien_ написал(а):

А ще церква вважає що значок Анархії використовується в сатанізмі та оккультизмі. І взагалі дуже багато нового та дуже смішного взнала поспілкувавшись 35 хв з монашкою.

ага, ну так полюбому!! Всі монахи та попи слухають пунк, та є скритими анархістами.... не симіши мою задницю!!!!

0

57

Ну ти і тупе створіння...тобі доєбатися нема до кого чи що???
Що я тобі зробив???
Ніхєра не вдупляю!!!
Краще вчися,бо скоро з кінцями отупієш!!!
Якщо в тебе навіть задниця сміється...це кінець...ти хвора людина!!
В здорових і нормальних людей на шиї голова!!!А в тебе задниця...співчуваю...

0

58

Ще один мат і баню всіх. Ясно? :-[

0

59

Ясно.Цензура FOREVER.Вибач,що загадиа форум,більше так не буду.

0

60

Неподобається, що просту вимогу поваги до людей, та й самоповаги, в спілкуванні ти називаеш цензурою. То не правильно. Не подумай, що я дуже хочу повчати когось. Зовсім ні. Просто це справді не гарно...

+1


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » К вопросу о литературе.


создать форум