Форум неформалів Chortkov-city

Железный бункер

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Яку музику ви слухаєте?


Яку музику ви слухаєте?

Сообщений 1 страница 30 из 54

1

Який жанр музики вам подобається, а який взагалі бісить?( можна з переліком груп)
Мені наприклад неподобається Діма Підлан....

0

2

Мені ґотична музіка подобається.
..- ну там всякі ...Cradle Of Filth, Oomph, Gothica, Lunatica, Xandria, Lacrimosa, Sirenia, Scream Silence, Entwine, Dreadful Shadows, Emilie Autumn, Inkubus Sukkubus, Sentenced, 69 eyes, Deadstars, Finch, Theatre des Vampires, Audi Sile, Вінкиб Агата Кристи, ПОлинове Поле.....все що згадала.
- НЕподобається реп і шансончєг.  Максім ненавиджу і Рукі ВВєрх теж!

0

3

Думаю, попсовиків ту нема. Так шо про той стиль мова не йде. А я, хоч Потвора зве мене готом, люблю, все таки, інше. На першому місці, звісно, Heavy! Арія, Кіпелов, Маврін, Артерія, Катарсіс. З закордонних Darck Moor, Ensiferum, Eternal Tears of Sorrow. З готіки люблю нову Лакрімосу. Особливо альбом "Фасад".  Ну і таке росповсюджене, як Найтвіш та інше. Не люблю SOAD, LP, Менсона, панк взагалі.

+1

4

останнім часом "підсіла" на "пікнік" (рок+.готика). а так слухаю багато і різне: від мертвого півня до лякрімози

не подобається панк (майже весь)

0

5

Панк никогда не умрет(це для Мерлінуса), а так багато чого: Арія, Менсон, Сектор гАЗА соад, НУ АЛЕ ЗВІСТНО СЕРЕД ТОГО ВСЬОГО ХЛОПИ З ІРОКЕЗАМИ РУЛЯТЬ! ПАНК РУЛИТЬ СТАБІЛЬНО І ДАВНО І ДАЙ ЙОМУ БОЖЕ СИЛИ!!!))) а ше одне СМЕРТЬ ГОПАМ!!!!

0

6

Крихто тебе шось поміняло! Колись були часи ти Фліта слухала, а тепер панк не любиш!! Ааааа!!!Люди шо з вами!!!))))

0

7

А знаєте чому всім не подобається панк?7Нє ну тупі тексти то ясно! Питання в іншому то всьо ваша темна сторона, панки живуть так як не треба жити, присущі їм емоції негативні але вони людські тільки інші люди їх ховають а ми нє! А найбільше всіх інших заїдає наша свобода!! Вони також хочуть такими бути(десь у глибинах душі) але не можуть не так просто подолати канони суспільства! І знаєте всім бажаю не любіть панк і далі ненавидіть його хижою ненавистю адже саме вона і годує нашу культуру!!))) АНАРХІЮ В КРОВ!!!

0

8

Аво, так за панк вступився шо забув написати а шо ж з музики я ненавиджу! Значить так :етно, фолк рок(Гайдамаки, Перкалаба і теде і тепе) попсу(ну а куда ж без неї), блекоту(но не всю), джаз, ар ен бі, реп, Карну, Пінк Флойд(тОЛИК ДЯКУЮ ЗА ФУТБОЛКУ), практично увесь зарубіжний старий рок, Б.Гребенщикова, Акваріум, Бутусова, Таракани(дивись і навіть панк ненавиджу), ну ото певно всьо якшо шось згадаю то напишу ше! І так чую на слідуючий раз тут така дискусія буде, мама не горюй!!)))))

0

9

СІРА ПОТВОРА написал(а):

Крихто тебе шось поміняло! Колись були часи ти Фліта слухала, а тепер панк не любиш!! Ааааа!!!Люди шо з вами!!!))))

старію, потворо))) я написала, що мені МАЙЖЕ весь панк не подобається. це не стосується фліта, КиШ"а і стокерів;)

0

10

Не думаю, що тут буде якась дискусія. Всі щось люблять, але всі однаково не люблять попси. На тому і зійшлись...
От стосовно фольку. Я його теж не дуже. Але є команда "Замкова тінь". От вона мені подобається

0

11

Та й на тому люди дякую! Нехай живе увесь рок та нехай ше за одно попса здохне!!!))))

0

12

О. і ще хороші виконавці Мерва і Н.ТРи.  :yep:

0

13

А знаєте чому всім не подобається панк?7Нє ну тупі тексти то ясно! Питання в іншому то всьо ваша темна сторона, панки живуть так як не треба жити, присущі їм емоції негативні але вони людські тільки інші люди їх ховають а ми нє! А найбільше всіх інших заїдає наша свобода!! Вони також хочуть такими бути(десь у глибинах душі) але не можуть не так просто подолати канони суспільства! І знаєте всім бажаю не любіть панк і далі ненавидіть його хижою ненавистю адже саме вона і годує нашу культуру!!))) АНАРХІЮ В КРОВ!!!

Интересно какая же у вас свобода?Она заключается в том чтобы большую часть своего времени бухать,гулять,курить,тра...ся?Вы просто прожигаете свою жизнь и все. Ты говоришь что вы живете как не надо жить? Интересно, ведь вы такие-же люди как и все остальные,и свободы у вас ровно столько же как и у других.Только вы показываете что вам все пох и море по колено,в етом что ли заключается вся твоя "Большая чем у остальных" свобода. и кстати нетолько панки показывают свои эмоции,а и остальные люди тоже, не все конечно...

0

14

СІРА ПОТВОРА написал(а):

А знаєте чому всім не подобається панк?7Нє ну тупі тексти то ясно! Питання в іншому то всьо ваша темна сторона, панки живуть так як не треба жити, присущі їм емоції негативні але вони людські тільки інші люди їх ховають а ми нє! А найбільше всіх інших заїдає наша свобода!! Вони також хочуть такими бути(десь у глибинах душі) але не можуть не так просто подолати канони суспільства! І знаєте всім бажаю не любіть панк і далі ненавидіть його хижою ненавистю адже саме вона і годує нашу культуру!!))) АНАРХІЮ В КРОВ!!!

Ти Потворо засерьезно сприйняв нелюбов до панку. Я не люблю саме музику Панк. А напитися і т.д. я можу не гірше від тебе. Пам'ятаєшЬ, як я з Шнурком на газоні валявся? і ненавидіти панк, прости мені, я не збираюсь. В мене до нього така собі жалість...

0

15

СІРА ПОТВОРА написал(а):

присущі їм [b][b][b][b]емо[/b][/b][/b][/b]ції негативні але вони людські тільки інші люди їх ховають а ми нє!

Ну-Ну, не скажи!!

СІРА ПОТВОРА написал(а):

А знаєте чому всім не подобається панк?

Нєа, я не знаю!!!

СІРА ПОТВОРА написал(а):

7Нє ну тупі тексти то ясно!

Ніхуя не ясно!!!

0

16

mr. paradox написал(а):

Ніхуя не ясно!!!

Для тих хто в танку:багато хто не любить панк бо тексти там примітивні, цинічні, і складені з відвертою тупизною, іноді навіть навмисною!Ось тому багато людей рахує цей стиль навіть не музикою а тупою пародією на музику нормальну(у їхньому розумінні звістно)!!!

0

17

пан_Satana написал(а):

Интересно какая же у вас свобода?Она заключается в том чтобы большую часть своего времени бухать,гулять,курить,тра...ся?Вы просто прожигаете свою жизнь и все. Ты говоришь что вы живете как не надо жить? Интересно, ведь вы такие-же люди как и все остальные,и свободы у вас ровно столько же как и у других.Только вы показываете что вам все пох и море по колено,в етом что ли заключается вся твоя "Большая чем у остальных" свобода. и кстати нетолько панки показывают свои эмоции,а и остальные люди тоже, не все конечно...

Спорити на цю тему зі мною безкорисно, бо я настільки люблю панк, що навіть побачивши шо в твоїх словах є певна логіка, все одно буду їхб заперечувати! Крім того сюдячи з твого обиватеоьського "знання" про панк, я можу сказати шо ти про нього знаєш рівно стільки скільки я про перший вертоліт Сікорського! панк це не тільки бухати трахатися, "прожигать жизнь"! А взагалі то читай свою сатанинську літературу, тусуйся в свому пеклі, і дай панкам спокій, нам якось по....ю шо до когорти тих хто нас несприймає долучився ше хтось!!!!

0

18

Merlinus написал(а):

В мене до нього така собі жалість...

Засновуй благодійний фонд "Допомоги постраждавшим на почві панку", але гроші пересилай до Копичинець!!!)))

0

19

СІРА ПОТВОРА

Спорити на цю тему зі мною безкорисно, бо я настільки люблю панк, що навіть побачивши шо в твоїх словах є певна логіка, все одно буду їхб заперечувати! Крім того сюдячи з твого обиватеоьського "знання" про панк, я можу сказати шо ти про нього знаєш рівно стільки скільки я про перший вертоліт Сікорського! панк це не тільки бухати трахатися, "прожигать жизнь"! А взагалі то читай свою сатанинську літературу, тусуйся в свому пеклі, і дай панкам спокій, нам якось по....ю шо до когорти тих хто нас несприймає долучився ше хтось!!!!

если бы тебе было по....ю шо до когорти тих хто вас несприймає долучився ше хтось,то ты бы так не писал,и не отстаивал свою точку зрения.
Ну тебе никто не запрещает засунуть голову в жопу и них..  не видеть,ето твое личное дело,тем болле видя в моих словах логику.Я вообщето не не люблю панков,я отношусь к ним параллельно,просто не надо было так яросно за него вступаться,как будто ты один панк на земле и все против тебя.Ето и вправду вызывает только жалость...
И потом я и сам иногда КиШ слушаю,у меня даже на будильнике стоит ихние Похороны панка )))) (Интересно к чему бы ето Похороны... Панка....хм..интересно...) :))))))
Кстати я не только сатанинскую литературу читаю...

0

20

пан_Satana написал(а):

СІРА ПОТВОРА

Спорити на цю тему зі мною безкорисно, бо я настільки люблю панк, що навіть побачивши шо в твоїх словах є певна логіка, все одно буду їхб заперечувати! Крім того сюдячи з твого обиватеоьського "знання" про панк, я можу сказати шо ти про нього знаєш рівно стільки скільки я про перший вертоліт Сікорського! панк це не тільки бухати трахатися, "прожигать жизнь"! А взагалі то читай свою сатанинську літературу, тусуйся в свому пеклі, і дай панкам спокій, нам якось по....ю шо до когорти тих хто нас несприймає долучився ше хтось!!!!если бы тебе было по....ю шо до когорти тих хто вас несприймає долучився ше хтось,то ты бы так не писал,и не отстаивал свою точку зрения.
Ну тебе никто не запрещает засунуть голову в жопу и них..  не видеть,ето твое личное дело,тем болле видя в моих словах логику.Я вообщето не не люблю панков,я отношусь к ним параллельно,просто не надо было так яросно за него вступаться,как будто ты один панк на земле и все против тебя.Ето и вправду вызывает только жалость...
И потом я и сам иногда КиШ слушаю,у меня даже на будильнике стоит ихние Похороны панка )))) (Интересно к чему бы ето Похороны... Панка....хм..интересно...) )))))
Кстати я не только сатанинскую литературу читаю...
Подпись автораNox Irae Nox Illa
Solvet Saeclum in favilla
0+-

пан_Satana написал(а):

СІРА ПОТВОРА

По-перше Киш це не панк! Себя желей! Друге сонечко ти ж зовсім по по панку не чихлиш! Ви нас рахуєте покидьками!Можливо так! не спорю.! А ви хто ви такі,класні проти вас нема  чого сказати!! 

Спорити на цю тему зі мною безкорисно, бо я настільки люблю панк, що навіть побачивши шо в твоїх словах є певна логіка, все одно буду їхб заперечувати! Крім того сюдячи з твого обиватеоьського "знання" про панк, я можу сказати шо ти про нього знаєш рівно стільки скільки я про перший вертоліт Сікорського! панк це не тільки бухати трахатися, "прожигать жизнь"! А взагалі то читай свою сатанинську літературу, тусуйся в свому пеклі, і дай панкам спокій, нам якось по....ю шо до когорти тих хто нас несприймає долучився ше хтось!!!!если бы тебе было по....ю шо до когорти тих хто вас несприймає долучився ше хтось,то ты бы так не писал,и не отстаивал свою точку зрения.
Ну тебе никто не запрещает засунуть голову в жопу и них..  не видеть,ето твое личное дело,тем болле видя в моих словах логику.Я вообщето не не люблю панков,я отношусь к ним параллельно,просто не надо было так яросно за него вступаться,как будто ты один панк на земле и все против тебя.Ето и вправду вызывает только жалость...
И потом я и сам иногда КиШ слушаю,у меня даже на будильнике стоит ихние Похороны панка )))) (Интересно к чему бы ето Похороны... Панка....хм..интересно...) )))))
Кстати я не только сатанинскую литературу читаю...

пан_Satana написал(а):

СІРА ПОТВОРА

Спорити на цю тему зі мною безкорисно, бо я настільки люблю панк, що навіть побачивши шо в твоїх словах є певна логіка, все одно буду їхб заперечувати! Крім того сюдячи з твого обиватеоьського "знання" про панк, я можу сказати шо ти про нього знаєш рівно стільки скільки я про перший вертоліт Сікорського! панк це не тільки бухати трахатися, "прожигать жизнь"! А взагалі то читай свою сатанинську літературу, тусуйся в свому пеклі, і дай панкам спокій, нам якось по....ю шо до когорти тих хто нас несприймає долучився ше хтось!!!!если бы тебе было по....ю шо до когорти тих хто вас несприймає долучився ше хтось,то ты бы так не писал,и не отстаивал свою точку зрения.
Ну тебе никто не запрещает засунуть голову в жопу и них..  не видеть,ето твое личное дело,тем болле видя в моих словах логику.Я вообщето не не люблю панков,я отношусь к ним параллельно,просто не надо было так яросно за него вступаться,как будто ты один панк на земле и все против тебя.Ето и вправду вызывает только жалость...
И потом я и сам иногда КиШ слушаю,у меня даже на будильнике стоит ихние Похороны панка )))) (Интересно к чему бы ето Похороны... Панка....хм..интересно...) )))))
Кстати я не только сатанинскую литературу читаю...
Подпись автораNox Irae Nox Illa
Solvet Saeclum in favilla

Киш не панк!!! це раз! по друге ти перше про панк шось взнай а вже потім про нашу культуру шось говори! а знаєш, ти в питаннях про панків дилетант! Обивательські поняття так це для вас!!! Просто я зараз т роха бухий!!! Рокери мають бути разом!!! а ви сатанюги(в часності ти) певні тоже проти попси. хочеш зі мною пожертися ласкаво прошу на твої дебільні при тому же тупі випади,  завжди знайду відповідь!!!!  І знаєш ти прсто тупий! Через то шо всі рокери мають бути разом, а ти чогось мутиш гризню!!!! Нда ви класні, стопудово! Але крім позерства ви шось за душею маєте???

0

21

З того всего я зрозумів одне: з матюками зав'язуйте. Можете, скільки завгодно полемізувати, але в рамках прілічій. І, обов'язково з повагою до опонента. Маю надію, ви мене  зрозуміли.

0

22

СІРА ПОТВОРА
ЛАдно,извиняй если че нетак сказал.

ти перше про панк шось взнай

Ну давай,может встретимся в тернополе,да и ты мне ростолкуешь что к чему.ОК?(Стукни в аську 271-541-872,там договоримся.или скинь мне письмо на мыло со своим номером,и я тебе перезвоню (Мое мыло Ifir_666@mail.ru))

0

23

Дебіли!!!!!!!!!!
Потвора - Respekt!!!!
Пиво, тьолки и Панк-Рок!!!! - по моєму цим все сказано!!!!
І ше одне, тут хтось говорив, шо КиШ - це Панк-Рок....так вот.....брий сраку, пацян)))))
Харі рама)))) ну або скубідубідубі----дууууууууууууууууууууууууууу!!!!)))))Хой

0

24

пан_Satana
Ти мені потвору не обіжай!!!!сатанюга!!!ти краще займися своїми закляттями, чи як вони в вас називаються(рецептами)))))))а в Тернопіль - ласкаво прошу!!!!!Тут ми тобі все розкажем про панк і рок, а хочеш, то  і про панк-рок разом)))))це ти говорив, шо КиШ - панк????якшо ти, то ти ЛУЗЕР!!!!НЕУДАЧНИК!!!!Дорога тобі в "Зоряну палату"))))))
БРИЙ СРАКУ!!!!- привіт з Тернополя))))

0

25

пан_Satana написал(а):

Ну давай,может встретимся в тернополе,да и ты мне ростолкуешь что к чему.ОК?(Стукни в аську 271-541-872,там договоримся.или скинь мне письмо на мыло со своим номером,и я тебе перезвоню (Мое мыло Ifir_666@mail.ru))

Подпись автора

    Nox Irae Nox Illa
    Solvet Saeclum in favilla

Ми з тобою здоровомислячі люди, тому я тебе відразу запитаю ти хочеш влаштувати махач, чи просто попити пивка зі мною і поговорити?? Приходь на Сотню(знаєш де то??), я там кожен день, і мене там всі знають так шо знайти мене буде просто!!!

0

26

КиШ спокійніше! За підтримку звичайно окі-докі!! Але май стрим, людині властиво помилятися, тому я думаю шо через то шо той чувак троха не чихлить по панку, то не тре" його обзивати(принаймні так), будьмо толерантнішими!!!))))

0

27

Ну шо там, Потвора? хай приїзжає до нас в Тернопіль?)))))Кондареу))))

0

28

Ну шо там Потвора, хай приїзжає в Тернопіль))))))Кондареу

0

29

Та всьо замазали!!! Сам справлюсь крім того по моєму той хлоп просто реально хоче поговорити!!! Нема чого проявляти свою гопівську сущність!! Ше не відівчився???))))))

0

30

КиШ

п.1-Во первых : Я разговаривал с потворой а не с тобой.
Во вторых : Наскоко я знаю киш ето панк рок,возможно я глубоко заблуждаюсь,но нестоит из за етого так рвать глотку.(Может я всего и незнаю)
В третьих :

ЛУЗЕР!!!!НЕУДАЧНИК!!!!

Научись разговаривать,если тебя чтото неустраивает то можно нормально сказать или см.п. 1.
Тем что ты ты будешь тыкать меня в мои ошибки несколько раз(потвора сказал что киш ето не панк.)и оскорблять то лучше некому незделаешь, ну разве что покажешь какой ты "Крутой штемп"
В четвертых : Если я с кем нибудь и встречусь то токо с Потворой,потому что я ету тему с ним завязал.

0


Вы здесь » Железный бункер » Тестовый форум » Яку музику ви слухаєте?


создать форум